Легендата на Ливърпул Джон Барнс заяви, че летният трансферен прозорец във футбола тази година практически няма да съществува заради изместването на сезона покрай пандемията с коронавируса.
"Вече няма летен трансферен прозорец. Ако сезонът продължи до ноември или март, прозорецът трябва да бъде тогава", заяви Барнс, цитиран от Goal.com.
"Въпросът е дали клубовете ще могат да плащат на своите играчи толкова дълго време. Всичко това ще бъде само тази година и най-късно до две години ще се върнем към нормалното."
"Нека обаче да се дистанцираме от мнението, че на професионалните футболисти им е трудно. Те не се притесняват за банковите си сметки. Сравнете ги с художниците и декораторите, които се издържат сами. На футболистите им е добре. Притеснени трябва да бъдат футболистите от ниските нива", добави Барнс.







Внимание, шофьори: Ограничения и ремонти блокират ключови пътища около София
Обедна емисия
КЗК обвини седем фирми в картел при обществени поръчки
Виктор Колая преди SENSHI 31: Бойните умения са като оръжие, трябва самоконтрол
Виктор Колая преди SENSHI 31: Бойните умения са като оръжие, трябва самоконтрол
Огромна рокля от българска дантела твори дизайнера Иван Донев
Един семеен ден на Day Off: Family Time на 16 май
Украински робот взриви сграда, контролирана от руснаците
Zeekr стъпва на българския пазар с първи официален дилър
Mercedes-AMG показа купе за 1 милион евро
Lamborghini показа специална версия на Revuelto
Дилъри на Toyota бият тревога за недостиг на масло
Безпощаден: Стефан Стефанов е полуфиналист на Евро 2026
Красимир Инински: В София стартираме новите тенденции в европейския бокс
Виктор Колая преди SENSHI 31: „Бойните умения са като оръжие, трябва самоконтрол“
Четирима българи в битка за медали днес в Сърбия
Как се извършва лечението на RSV инфекция при бебето
Катя Ивкова: Специалистите по здравни грижи заслужават достойно представителство в Световната здравна асамблея догодина
Кога се допълват и кога си противоречат алтернативната и конвенционалната медицина?
Министър Ивкова пред БЛС: Скринингът за онкологични заболявания, като метод за вторична профилактика, е сред приоритетите ми
Коментари
Напиши коментар12:33 | 21 мар 2020 г.
18:37 | 20 мар 2020 г.
16:41 | 20 мар 2020 г.
Напиши коментар