Баскетболистите на Вашингтон Уизърдс не са готови да излязат в почивка. Магьосниците разбиха Индиана като гости със 102:79, за да намалят пасива си в серията на 2-3 победи и да я върнат в столицата, където ще бъде мач №6.
Полският център Марчин Гортат поведе своите с 31 точки и 16 борби, а Джон Уол вкара 27 точки за забележителния триумф. Той бе изкован, след като гостите спечелиха невероятните 39 борби повече от съперника и имаха предимство по този показател с 62-23.
„Просто няма какво да губим. Играхме отчаяно и трябва да продължим по същия начин, защото в противен случай сезонът ни ще приключи“ коментира Гортат след впечатляващия триумф.
Домакините стояха в мача през първото полувреме, като на почивката губеха само със 7 точки, но пълната катастрофа за тях дойде в третата четвърт, която завърши 31:14 за Уизърдс и всичко в мача стана ясно.
Интересно е, че Вашингтон спечели 4 от 6-те си гостувания в плейофите до момента, докато има едва един успех от 4 домакинства в елиминациите. Дейвид Уест бе лидер на домакините със 17 точки, но направилият силен предишен мач Пол Джордж остана само с 15.







Кирил Петков: Ако не се усетят сега, следващият протест ще е още по-голям
Румен Радев: Хората изпревариха парламента и гласуваха недоверие на кабинета
Ще доведат ли протестите до резултат?
Коледни подаръци, които означават повече от парите
Радев: Протестът роди широк народен консенсус анти-мафия
Джъстин Тимбърлейк е добре въпреки Лаймската болест
Мъж паркира Ferrari на балкона си, за да разбере, че Виена не е Дубай
С кого ще се конкурира новата суперкола на Toyota
Основните прилики между класическото Renault 5 и новото ЕV
Блокче глина може да направи чудеса при почистване на автомобила
Клариса Шийлдс се завръща за реванш с Франшон Круз-Дезурн на 22 февруари
Каролайн Дюбоа подписа с MVP и се завръща на ринга на 19 декември
UFC on ESPN 73 подсилва бойната карта с Кинг Грийн срещу Ланс Гибсън-младши
Кубрат Пулев: Мурат Гасиев е голям шампион, но в петък ще покажа, че аз съм по-добър
Нарушения на дишането по време на сън
Спорно предложение: Центърът за контрол на заболяванията в САЩ препоръчва преразглеждане на първата доза хепатит B при новородени
Селективен мутизъм: Как да се справим с мълчанието на детето
Основният рисков фактор за подагра всъщност е генетичен
Коментари
Напиши коментар13:19 | 14 май 2014 г.
Напиши коментар