Семейството на седемкратния световен шампион във Формула 1 Михаел Шумахер планира да съди списание "Ди Актуеле", което тази седмица публикува "интервю" с него.
Германската легенда на моторните спортове се намира в кома от декември 2013 година, когато претърпя инцидент във Френските Алпи, а за последните 10 години съпругата му Корина не е дала почти никаква информация на външния свят за състоянието му.
С помощта на изкуствения интелект обаче "Ди Актуеле" създаде интервю, което според изданието биха представлявали отговорите, които Михаел Шумахер би дал сега. По тази причина и списанието оглавява материала си "Михаел Шумахер, първото интервю" и добавя "звучи измамно реално".
„Живеем заедно у дома. Правим терапия всеки ден. Правим всичко възможно, за да се почувства Михаел по-добре, да се уверим, че се чувства комфортно, и просто да го накараме да почувства нашето семейство, нашата връзка“, каза цитираната от БТА Корина Шумахер в документален филм на Нетфликс през 2021 година.
„Опитваме се да продължим като семейство, както Михаел харесваше и все още го прави. И ние продължаваме живота си. Той винаги е казвал: „личното си е лично“. За мен е много важно той да може да продължи да се наслаждава на личния си живот, колкото е възможно повече. Михаел винаги ни е защитавал и сега ние трябва да го защитим“, каза тогава още съпругата на пилота.
Снимка: БГНЕС







Централна емисия
3 зодии ще преминат важен тест от Вселената на 19 август 2026 г.
Централна емисия
Украйна не обръща хода на войната: Защо ударите по Русия не носят победа?
Полицията дръпна шалтера на шумни купони в Сливенско
Част от родителите на децата, замесени в убийството м Пловдив, саботирали помощна на социалните
Правителството назначи Николай Трифонов за зам.-министър на здравеопазването
Първото поколение на BMW X5 получи V10 и ръчни скорости
Защо страничните огледала са обречени на изчезване
Опасна мода взима жертви по пътищата
Шофирането без навигация може да ви предпази от Алцхаймер
Три супер битки допълват бойната карта на SENSHI 33
Камару Усман посочи грешката, която провали Иън Гари срещу Ислам Махачев
Треньор посочи ключа за победа на Антъни Джошуа срещу Тайсън Фюри
Хабиб Нурмагомедов след победата на Ислам Махачев: Той достигна върха на ММА
Може ли ходенето пеша да замени кардиото?
Салмонелоза – как да се грижим за детето?
Започват номинациите за „Лекар на годината 2026“
Стартират безплатни групи за психологическа подкрепа за хора с редки болести
Коментари
Напиши коментар18:52 | 24 апр 2024 г.
15:21 | 22 апр 2023 г.
Напиши коментар