Собственикът на Лудогорец и член на Изпълкома на БФС - Кирил Домусчиев, коментира изненадващата новина, че Борислав Михайлов оттегля оставката си като президент. Той заяви, че решението на легендарния вратар е логично, защото има подкрепата на 60 клуба.
"Девет поредни пъти сме шампиони, технически трябва да бием още веднъж. Познавайки Боби, мисля, че не е изненадващ ход. В крайна сметка той изчака година и половина да минат всички проверки, дела и т.н, за да стане ясно, че той няма и във футболния съюз няма нарушения и престъпления. Това беше логичен и коректен ход от него да се покаже във времето. Донякъде бях изненада в някаква степен, защото го разбрах днес, но като помислих малко и чух думите му е съвсем логично".
"Не ме интересува как ще реагират хората извън БФС. Има избори, всеки може да кандидатства, а който бъде подкрепен от клубовете, ще спечели. Разбрахме от председателя на Аматьорската лига, че над 350 клуба са подкрепили Михайлов за това му решение. Ако клубовете не те харесват, логично е да подадеш оставка. Един конгрес ще покаже от всичките кандидати, моите уважения към тях, всеки е заслужил, но там е мястото, където се взимат решенията".
"Лично винаги съм бил за конкуренцията, колкото повече има, толкова по-добре за една организация. Колкото повече силни кандидатури има на Конгрес, толкова по-добре ще е за футбола. Съответно този, който бъде избран, ще трябва да се доказва. 50 или 60 клуба застават зад Михайлов, като значи, че те го считат за достоен", коментира Домусчиев.
Снимка: Lap.bg







Грешки при самостоятелно обслужване на кола - съвети от експерти
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Слънчево ще е утре до обяд, след това ще превали
Добруджа удари Славия като гост в битка за оцеляване
Радев, БНБ: Икономическата стабилност зависи от финансовата дисциплина
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Renault направи перфектната офроуд играчка за плажа
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар17:24 | 24 апр 2024 г.
04:50 | 30 апр 2021 г.
17:56 | 29 апр 2021 г.
15:31 | 29 апр 2021 г.
13:01 | 29 апр 2021 г.
10:23 | 29 апр 2021 г.
03:03 | 29 апр 2021 г.
20:38 | 28 апр 2021 г.
19:57 | 28 апр 2021 г.
16:30 | 28 апр 2021 г.
Напиши коментар