От Ботев Пловдив споделиха кадри от мача с Черно море, завършил 0:0 вчера на стадион „Христо Ботев“. Чрез въпросното видео пловдивчани зададоха въпрос към БФС кога ще инвестира за развитието на използването на системата ВАР.
„Канарчетата“ претендират, че са ощетени.
Ето какво написаха от Ботев Пловдив:
„Скъпи ботевисти,
Знаем, че работата на съдиите е трудна.
Сложно е да разчиташ и на ВАР, когато той ти предлага повторения само от 4-5 камери.
Затова питаме БФС кога реферите у нас ще могат да използват ВАР, който да не се води само от телевизионните камери?
Кога БФС ще инвестира в системата, за да може тя да е от полза и на съдиите, и на феновете, и на играта като цяло?“
А ето го и видеото:








Правителството не планира замразяване на минималната работна заплата
Пожар спря движението по АМ "Тракия" край Ямбол
В "България сутрин" на 24 юни от 9:30 часа: Ще замразят ли управляващите минималната работна заплата
Магнитни бури със слаб интензитет приближават Земята
Прокуратурата за АМ "Хемус": МВР разплита три нови сигнала
Радев: Допуснахме Невзоров в България заради ключови показания по случая "Баба Алино"
Спектакълът "100 години Георги Парцалев" - холограми, смях и музика
Шишков за “Хемус”: Магистралата е с една голяма дупка по средата
Hummer отиде на дъното при пускане на лодка на вода
Nissan спира работа по електрическия Qashqai
BMW 3-Series 2018 срещу Audi A4 2018: Кое е по-надеждно
Китайци направиха най-черната автомобилна боя
Шампионката по борба Жанет Немет е починала след инцидент в комплекс „Диана“
Шакур Стивънсън планира ранно оттегляне от бокса
Бойната карта на SENSHI 32 Grand Prix
Волкановски: Съдията позволи на Ган да удря Перейра в тила (ВИДЕО)
7 принципа на хранене за дълголетие според проф. Валтер Лонго
Грижа за кожата на бебето: Адаптационни прояви, нормални кожни особености и сухата кожа при новороденото
Какво ни казват феталните движения?
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар