Техническият директор на Българския футболен съюз Кирил Котев и Директор развитие на детско-юношески футбол Лъчезар Димов ще вземат участие в първия по рода си работен семинар на ФИФА, чиято цел ще бъде обмяна на опит между различни федерации във връзка с изграждането и развитието на футболните таланти, съобщиха от централата.
Събитието ще се проведе между 17 и 20 април в Ирландия, като България ще бъде в елитната компания на Германия, Унгария, Чехия, Полша, Словакия, Словения, Украйна, Шотландия, Република Ирландия, Северна Ирландия и Реп. Корея. Поканата към родната централа е сериозно признание за успешно реализираните проекти, свързани с подрастващите, през последните две години.
Основна тема на уникалния по рода си workshop ще бъде изготвянето и прилагането на дългосрочна стратегия за индивидуално развитие на перспективни таланти, както и създаване на специално звено за постижения на високо ниво във футбола. Всяка от участващите федерации ще представи своята работа в посока развитие на таланти и ще получи възможност да обмени ценен опит в това направление.







Прогнозата за неделя: Облачно и мъгливо утро, слънчево време следобед
Късмет и успех за 6 китайски зодии на 14 декември
Мини коледни дръвчета: 5 малки растения, които да украсим в апартамента
Поскъпване на храните за Бъдни вечер тревожи българите
Днес на много места ще е облачно и мъгливо
Георгиев: Само за миналата година са 106 присъдите за сексуални посегателства срещу деца
Тихомир Безлов: Големият проблем за политиката в страната ни е, че няма устойчивост
Volkswagen попадна в капан
Stellantis иска да увеличи пазарния дял, но някои марки са изложени на риск
Японците са лидери по надеждност и при колите на старо
Грешка ли е да сменяте единствено амортисьорите
Бетербиев: Мисля единствено за трилогия с Бивол
Турнирът за Купата на корейския посланик събра спортния, обществен и бизнес елит в Самоков
Бетербиев: Пулев е много опитен и затрудни Гасиев
Ебани Бриджис се завръща на ринга с мач в Пуерто Рико
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар17:11 | 23 апр 2024 г.
15:46 | 15 апр 2024 г.
Напиши коментар