Димитър Бербатов започна титуляр при домакинска издънка на Керала. Тимът на българина направи 0:0 у дома с Ченайин в мач от 17-ия кръг на индийската Суперлига.

Бластърс пропуснаха дузпа в 53-ата минута. Пекусон стреля слабо и съперниковият вратар спаси. Митко игра малко повече от час преди да бъде заменен. Той обаче не успя по никакъв начин да а помогне на своя тим.

В 93-ата минута бившият играч на ЦСКА Грегъри Нелсон удари греда за Ченайин.

Керала е на 1 точка от четвъртата позиция, даваща право за участие в плейофите. Там в момента се намира Джамшедпур, който е обаче с мач по-малко и при успех в неделя срещу Беналуру ще е сигурен за мястото си в плейофите.

Така на Керала и Бербатов остава само да се надяват на чудо тимът на Стив Копъл да допусне домакинска издънка срещу лидера.