Мениджърът на Челси Маурицио Сари призна, че е много ядосан от факта, че отборът му е изпуснал да победи Ливърпул два пъти в рамките за няколко дни.
Стъридж попари "сините" в самия край за 1:1 и в крайна сметка лиши лондончани от успеха.
"Не мисля че Ливърпул е направил крачка напред към титлата, но не мисля, че и ние сме по-близо. Истината е, че битката за първите две места ще бъде жестока. Според мен Ливърпул и Манчестър Сити са основните претенденти да станат шампиони. При нас това ще стане много трудно, но си мисля, че можем да се преборим за място в Шампионската лига", заяви той на пресконференцията след мача.
"Няма как да не съм разочарован, след като ни вкараха изравнителен гол в края. Трябваше да бием и да спечелим три точки. В крайна сметка обаче съм доволен от нашето представяне и от начина по който изиграхме мача".
"Според мен равенството е справедлив резултат".








Рецепта от тефтера на баба: Шоколадов сладкиш с череши
Щерев за Жанет Немет: Трябва да бъде запомнена с усмивката си, не със спекулации
Инфлуенсърът Стоян Колев със закана: Отмъщението е сигурно ВИДЕО
Кремъл: САЩ все още доставят по-голямата част от оръжията на Украйна
Защо кола с автоматик „забива нос“ при рязко ускорение
BMW, Mercedes и VW се обединиха срещу китайската конкуренция
Hyundai Elantra получи изкуствен интелект и ъгловат дизайн
Haval показа новия си флагман
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Симеон Щерев призова да спрат спекулациите около смъртта на Жанет Немет
Психология за родители: Формиране на привързаността през първата година
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Коментари
Напиши коментар14:21 | 30 сеп 2018 г.
14:03 | 30 сеп 2018 г.
Напиши коментар