Мениджърът на Челси Маурицио Сари смята, че във Висшата лига на Англия няма равен на Манчестър Сити.
"Гражданите" са начело след 12 кръга с 32 точки, а Челси са на трето място, 4 пункта зад лидера.
"Във Висшата лига има един отбор, който е над останалите. Това е Манчестър Сити. След това идва Ливърпул, който очевидно ще бъде в топ 4. Има четири или пет отбора, които ще се състезават за място в Шампионската лига. Това са Челси, Арсенал, Тотнъм и Манчестър Юнайтед", заяви Маурицио Сари пред "Скай спортс".








ЦСКА отстъпи с 0:4 на "Полесие" (Житомир) в Австрия
Американските мита удариха тежко българския износ
Треньор и съпругата му остават в болницата в Ямбол след тежката катастрофа на "Тракия"
Коста Стоянов: В Баба Алино има данни за схема с международен характер
60-годишна мистерия, която не ни дава покой: Убита ли е Мерилин Монро?
Богат живот и голям бюджет: Защо биографичният филм за Мадона се провали?
Украйна или битката за приобщаването на най-голямата армия в Европа към ЕС
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Стар Blazer срещу Blazer EV или как се разви безопасността за 30 години
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Жоел Арате: Доволен съм, но ни чака още работа
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Коментари
Напиши коментар20:36 | 25 ное 2018 г.
19:17 | 24 ное 2018 г.
15:03 | 24 ное 2018 г.
14:25 | 24 ное 2018 г.
14:14 | 24 ное 2018 г.
14:07 | 24 ное 2018 г.
Напиши коментар