Вив Соломон-Отабор се нуждае от още време за адаптация в България. Това призна самият той пред сайта Eagles Tracker.
"Това е различно преживяване. Играеш в друга държава, с различен език и трябва да се адаптираш към друг стил на игра - нещото, към което не съм свикнал. Просто ми трябва още време".
"Дойдох късно, защото не бях сигурен какво да направя. Да остана в Бирмингам или да отида някъде другаде. Очевидно не бях подходящ за тима и се присъединих към ЦСКА".
"В момента възвърнах формата си и залагам на фитнеса. По този начин с течение на времето ще мога да играя все повече и повече минути за тима си", каза Отабор.








Йотова: Честността днес е дефицитна, но изключително високо конвертируема валута
Късна емисия
Рецепта от тефтера на баба: Орехчета с крем
След отваряне на Ормузкия проток: Наемът на танкери в Персийския залив скочи над 897%
Коста Стоянов: В Баба Алино има данни за схема с международен характер
60-годишна мистерия, която не ни дава покой: Убита ли е Мерилин Монро?
Богат живот и голям бюджет: Защо биографичният филм за Мадона се провали?
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Стар Blazer срещу Blazer EV или как се разви безопасността за 30 години
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Жоел Арате: Доволен съм, но ни чака още работа
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Коментари
Напиши коментар02:56 | 23 ное 2019 г.
16:23 | 22 ное 2019 г.
Напиши коментар