Новините около здравословното състояние на нападателя на Египет Мохамед Салах внушават оптимизъм преди началото на Мондиал 2018 в Русия. Това заяви пред журналисти посланикът на Египет в Москва Ихаб Насър, който представи списанието "Египет на световното първенство по футбол" снощи в Грозни.
25-годишният нападател на Ливърпул се възстановява от травма на рамото, която получи по време на финала на Шампионска лига след единоборство с капитана на Реал Мадрид - Серхио Рамос.
От футболната федерация на Египет вече обявиха, че рехабилитацията на Салах преминава много добре и той ще бъде готов за Мондиала.
"Информацията, която дойде от Египет, вдъхва голям оптимизъм за Салах. Той се възстановява успешно. Точно в кой мачове ще играе ще решат от лекарския щаб на отбора, който следи състоянието му", каза посланикът.
Мохамед Салах ще вземе участие в откритата тренировка на отбора по-късно днес на базата в Грозни. Очаква се около 20 хиляди фенове от Египет да посетят мачовете от Мондиал 2018.
Националният отбор се класира за световните футболни финали за първи път в последните 28 години. Тимът е избрал за своя база хотел в Грозни, който се намира на 10 км от летището в града и на две минути пеша от стадион "Ахмат-Арена", където националите ще тренират.
Египет е в група "А" на Мондиала заедно с тима на домакините, Уругвай и Саудитска Арабия.







Шофьори изненадаха полицаи: Все по-рядко отказват тестове за алкохол и дрога
Катастрофа с Пътна помощ затруднява движението на Околовръстното в София
Протестите започнаха: Студенти скандират "Оставка!" в центъра София
Дъщерята на Мачадо прие Нобеловата награда за мир от нейно име
Тихо и слънчево време ни очаква в четвъртък, сутринта на места ще има мъгли
И студенти от НАТФИЗ излязоха на протест
С кой ще се конкурира новата суперкола на Toyota
Основните прилики между класическото Renault 5 и новото ЕV
Блокче глина може да направи чудеса при почистване на автомобила
Citroen направи щур ван със спалня и киносалон
Каролайн Дюбоа подписа с MVP и се завръща на ринга на 19 декември
UFC on ESPN 73 подсилва бойната карта с Кинг Грийн срещу Ланс Гибсън-младши
Кубрат Пулев: Мурат Гасиев е голям шампион, но в петък ще покажа, че аз съм по-добър
Дейна Уайт категоричен: Няма да видим Ронда Раузи срещу Кейти Тейлър
Спорно предложение: Центърът за контрол на заболяванията в САЩ препоръчва преразглеждане на първата доза хепатит B при новородени
Селективен мутизъм: Как да се справим с мълчанието на детето
Основният рисков фактор за подагра всъщност е генетичен
Отбиване на бебето
Коментари
Напиши коментар17:40 | 10 юни 2018 г.
16:22 | 10 юни 2018 г.
16:13 | 10 юни 2018 г.
16:12 | 10 юни 2018 г.
16:10 | 10 юни 2018 г.
15:55 | 10 юни 2018 г.
15:35 | 10 юни 2018 г.
15:23 | 10 юни 2018 г.
15:08 | 10 юни 2018 г.
Напиши коментар