Фенове на Хайдук Сплит вилняха в Сърбия на път за София, където тази вечер е реваншът срещу Славия от втория предварителен кръг на Лига Европа.
Около 200 ултраси буквално изпотрошиха бензиностанция в западната ни съседка и изрисуваха обекти и кофи за боклук. Полицията има запис и е започнала издирване на вандалите.
Общо 800 хървати ще присъстват на срещата със Славия на "Васил Левски". В София има засилено полицейско присъствие, защото органите на реда се притесняват от сблъсъци между фенове на Хайдук и Левски.
Миналата година двата отбора играха помежду си в Лига Европа (1:0 и 2:1 за отбора от Сплит) и в Хърватия имаше сериозни безредици между крайните групировки.
Мачът между Славия и Хайдук започва в 19.00 часа и може да се проследи на живо в Gol.bg. Гостите имат преднина от 1:0 след първата среща.








17-годишна родилка в тежко състояние е транспортирана с въздушна линейка до София
Кейт Бланшет представи в ЕП регистър за защита от AI (+СНИМКИ)
Катастрофа с трима загинали затвори АМ "Тракия" край Ямбол
Бащата на загиналата в Угърчин: Лежеше на плочките с дупки по корема ВИДЕО
Бил Гейтс разкри кои са трите жени, с които е имал сексуални афери
Петролът падна до 76 долара, колкото преди войната между САЩ и Иран
Две жени загинаха при катастрофа на пътя Айтос – Карнобат
Над милион км без сериозни повреди - този път с MINI Cooper
Audi A3 получи двойно по-голям пробег на ток
Акционери в Nissan искат Карлос Гон обратно начело
Защо редовите 6-цилиндрови двигатели не стават за масови модели
Кетлен Виейра подписа с PFL
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Хейни загатна за мегасблъсък с Жервонта Дейвис
Бен Уитъкър срещу Ричард Ривера за сребърната титла на WBC
6 ползи от хапването на череши
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Коментари
Напиши коментар20:45 | 2 авг 2018 г.
18:54 | 2 авг 2018 г.
18:28 | 2 авг 2018 г.
17:47 | 2 авг 2018 г.
Напиши коментар