Ръководството на Айнтрахт Франкфурт е изпратило запитване до УЕФА дали е възможно да обжалва наказанието на старши треньора Ади Хютер, който няма да може да води отбора от пейката при предстоящото гостуване на Интер в четвъртък от осминафиналите в Лига Европа.

49-годишният Хютер бе изгонен на трибуните от съдията Уил Кълъм в 54-ата минута на първия мач, завършил 0:0. Австрийският специалист изрита шише с вода, след като Кълъм отказа да даде дузпа за германския тим.

Вероятността от УЕФА да отменят наказанието на Хютер е нищожна, като специалистът ще трябва да се яви на 28 март пред УЕФА, за да бъде изслушан за случилото се. Съществува вариант, при който дори може да бъде наказан за повече от стандартния за такива случаи един мач.