Президентът на БФС Борислав Михайлов изрази задоволство от представянето на съдиите през този сезон в българския шампионат.
"Съдийството е по-добро от всяка друга година. Това е мое мнение. Върху тях се оказва огромен натиск. Има хора, които три дни преди мача, започват да говорят за съдиите. Виждате какви грешки правят съдиите в големите първенства, дори с ВАР. И ВАР прави грешки с шест души, които гледат на екран. Затова няма промяна в Съдийската комисия. Съдиите трябва да се окуражават", заяви Михайлов след днешното заседание на изпълкома на БФС.








Катастрофата на "Тракия": Шофьорът е с 20 нарушения и старо ПТП на същото място
Опаковките са сред основните замърсители и могат да бъдат опасни за здравето
МВнР: Няма пострадали българи при земетресенията във Венецуела
Седемнадесетгодишен младеж загина след сбиване в Атина
Бюджетът е пълна катастрофа, нужни са болезнени реформи
Ана Моура се завръща в България след 11 години
Винетките поскъпват с 30 % от 1 август
Масов агрегат поставя под въпрос надеждността на Toyota
BYD променя стратегията си – отказа се от завод в Турция
Японски марки признаха за лошо качество на американските си коли
Еди Хърн: Не искам мир с Дейна Уайт – харесва ми тази война
Треньорът на Илия Топурия: Може да се завърне в октагона още през декември
Майлс Симсон срещу Оливър Лангуа-Рос на SENSHI 32
Ветеран в UFC защити Порие: Защо да не се напие в Деня на бащата?!
Вкусните и евтини храни, които всички имаме вкъщи – знаем ли с какво са полезни?
Рефлексотерапия – има ли реален ефект?
Защо бебетата хълцат в утробата?
Защо при ин витро понякога се получават малко яйцеклетки въпреки нормален яйчников резерв?
Коментари
Напиши коментар15:33 | 18 май 2019 г.
22:31 | 15 май 2019 г.
18:43 | 15 май 2019 г.
07:39 | 15 май 2019 г.
18:21 | 14 май 2019 г.
17:45 | 14 май 2019 г.
17:16 | 14 май 2019 г.
16:53 | 14 май 2019 г.
16:27 | 14 май 2019 г.
16:11 | 14 май 2019 г.
Напиши коментар