Лестър Сити отново е на трето място в класирането във Висшата английска лига. В двубой от 11-ия кръг "лисиците" спечелиха с 2:0 като гости срещу Кристъл Палас.

Головете в мача на стадион "Селхърст Парк" паднаха след почивката, въпреки превъзходството на гостите през всичките 90 минути.

Чаглар Сьойюнджю с удар с глава отблизо в 57-ата минута осигури аванс в полза на Лестър. Две минути преди края на редовното време Джейми Варди оформи крайния резултат на мача в Лондон след подаване на Демарай Грей.

След четвъртата си поредна победа във всички турнири Лестър е с 20 точки и изпревари Челси на трето място в класирането до момента. Кристъл Палас заема девета позиция с 15 спечелени точки. По-късно тази вечер Евертън приема Тотнъм.