В последните години испанските отбори доминираха в Шампионската лига, като спечелиха последните 5 издания на турнира.
Сега обаче единствено Барселона остава в битката, като на каталунците днес предстои реванш срещу Лион.
Така или иначе това е най-лошото представяне на отборите от Ла Лига от 9 години насам, като в най-добрия случай на 1/4-финалите ще има само един представител от шампионата.
Миналата седмица Реал напусна безславно срещу Аякс, снощи Атлетико не успя да се справи с Ювентус, въпреки аванса си от 2:0 в първия мач, а Валенсия отпадна още в групите.
За последен път подобна бе картината през 2009-2010, когато само Барса бе сред последните 8, като каталунците стигнаха до полуфиналите тогава.
В същото време 3 английски тима вече се класираха, като Ливърпул може да се присъедини към Манчестър Юнайтед, Манчестър Сити и Тотнъм при елиминиране над Байерн. Предишният път, когато 3 отбора от Острова бяха на 1/4финалите бе през сезон 2010-2011.








Дневен хороскоп: Спокойствие за едни, предизвикателства за други
От юли: Ваксината срещу варицела става задължителна
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената на Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Боб Аръм атакува Дейна Уайт: Той е рак за бокса
Израел Адесаня не мисли за отказване: Това не е краят на историята ми
Том Аспинал поднови тренировки, преговаря с UFC за реванш със Сирил Ган
Силва е убеден: Аз съм следващият за титлата в категория перо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар23:21 | 14 мар 2019 г.
23:14 | 14 мар 2019 г.
23:08 | 14 мар 2019 г.
01:53 | 14 мар 2019 г.
01:46 | 14 мар 2019 г.
01:38 | 14 мар 2019 г.
00:46 | 14 мар 2019 г.
21:52 | 13 мар 2019 г.
21:51 | 13 мар 2019 г.
21:37 | 13 мар 2019 г.
Напиши коментар