Интер може да се отърве от бразилския талант Габриел Барбоса, но само ако някой клуб плати исканите 20 млн. евро. Нападателят в момента е под наем във Фламенго.
Бразилците искат да откупят правата на стрелеца и доскоро се говореше, че “нерадзурите” ще са доволни на 18 млн. евро. Сега обаче ръководството е увеличило цената.
Габигол е под наем до 19 декември, след което ще стане ясно бъдещето на нападателя. Барбоса беше привлече с големи надежди от Сантос през 2016 година, когато Интер плати за 23-годишния сега стрелец 29.5 млн. евро.








Обедна емисия
Стадионът на "Славия" потъна в цветя и плакати в памет на загиналите деца (+СНИМКИ)
Смъртоносен токсин и силни челюсти: Рисковете от срещата с риба-заек в Гърция
Повдигнаха обвинение на шофьора на ТИР-а за катастрофата с три жертви на "Тракия"
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Гюров с коментар за бюджета: Гражданите очакваха нещо съвсем различно
СОС реши: Парк "Заимов" запазва името си
DEVIN е любимата марка на българите за поредна година
Volkswagen ID. Buzz става кемпер срещу 2600 евро
Ferrari показа уникат за над милион долара
Винетките поскъпват с 30 % от 1 август
Масов агрегат поставя под въпрос надеждността на Toyota
Еди Хърн обясни защо подписа с Иън Гари: Виждам в него бъдеща суперзвезда
Клареса Шийлдс се завръща в средна категория за битка с Кей Скот
Бетербиев: Третият мач с Бивол може да е след шест месеца, но той не иска да се бие
Еди Хърн: Не искам мир с Дейна Уайт – харесва ми тази война
Колко часа сън са нужни при децата, според възрастта?
10 заболявания, които могат да повлияят на сексуалния живот
Вкусните и евтини храни, които всички имаме вкъщи – знаем ли с какво са полезни?
Рефлексотерапия – има ли реален ефект?
Коментари
Напиши коментар11:24 | 5 сеп 2019 г.
20:06 | 4 сеп 2019 г.
Напиши коментар