Наставникът на Интер Антонио Конте ще направи няколко промени в състава си за мача с Лудогорец от 1/16-финалите на Лига Европа, съобщават италианските медии.

На вратата се очаква да започне Даниеле Падели, който е подложен на доста критики заради представянето си през последните 3 мача, в които трябваше да замести контузения Самир Ханданович.

Пред него ще действат Алесандро Бастони, Андреа Ранокия и Данило Д"Амброзио. В халфовата линия от първата минута ще започне Кристиан Ериксен, подпомаган от Борха Валеро и Матиас Весино.

По фланговете се очаква да действат Кристиано Бираги и Виктор Моузес, пише вестник "Меридиан мач".  Атаката ще водят Лаутаро Мартинес и Алексис Санчес, като се очаква Ромелу Лукаку да получи почивка.

Контузени в състава на Конте са Себастиано Еспозито, Стефано Сенси и Роберто Галярдини. Мачът в Разград е в четвъртък от 19:55 часа.