Ювентус може да продаде Аарън Рамзи още след края на първата година на уелсеца в отбора, твърди „Тутоспорт”.

Бившият играч на Арсенал пристигна при Старата госпожа със свободен трансфер и огромна заплата от 400 000 паунда седмично, до момента има едва 12 участия в срещи от първенството.

Рамзи винаги е бил играч, който често получава травми и това не се промени и при заминаването му за Апенините, където така и не съумява да се превърне в ключова фигура за Юве.

До момента той има само 569 минути игра, като при загубата от Верона в събота се появи 18 минути преди края, но именно след неговото влизане домакините реализираха два късни гола и спечелиха с 2:1.

Той има 2 гола от началото на сезона, като единият от тях бе реализиран от голлинията, заради което впоследствие се извини на Кристиано Роналдо. При всички положения обаче, Рамзи не оправдава очакванията и бъдещето му при торинци изглежда неясно, макар и да има договор до 2023-а година.