Скандал разтресе Локомотив Пловдив преди финала за Купата на България срещу ЦСКА. Големият мач ще се играе в сряда от 19.15 часа на националния стадион "Васил Левски" и може да се проследи на живо в Gol.bg.

Треньорът на "смърфовете" Бруно Акрапович е вдигнал грандиозен скандал на тима си на полувремето на мача с Лудогорец. След края на първата част пловдивчани вече губеха в резултата с 0:4, като играта им може да бъде определена, меко казано, като безобразна.

Специалистът е крещял на футболистите си на почивката, което очевидно е дало резултат донякъде, пише "Меридиан мач". След почивката „черно-белите“ успяха да върнат един гол чрез Кенан Муслимович, макар че шампионите забиха още две попадения в края на мача.

Все пак Локо вдигна гарда след почивката и се представи далеч по-добре. Бруно Акрапович не е пестил глас да вика на играчите си в съблекалнята