Стана ясна каква е причината вратарят и капитан на Левски Божидар Митрев да поиска изненадваща смяна още на почивката на вчерашния мач с Вадуц от Лига Европа.

Както е известно, "сините" спечелиха с 3:2, но отпаднаха срещу представителя на футболното джуджде Лихтенщайн, записвайки поредната срамна страница в своята история.

След двубоя Делио Роси разкри, че Митрев сам е пожелал да напусне терена, тъй като не се чувствал добре. Оказа се, че Божката предприел тези действия, тъй като се разстроил от ироничните подмятания на феновете.

Те започнали след първото попадение на Вадуц, с което тимът от Лихтенщайн дръпна в резултата. След него част от запалянковците започнаха да аплодират иронично Митрев при всяка уловена топка. Това накърнило достойнството на синия юноша, който заявил на Роси, че не може да играе повече.