Треньорът на Левски Славиша Стоянович говори след победата с 4:1 над Витоша Бистрица:

"След загубата от Локомотив Пловдив беше трудна седмица за нас. Свършихме доста работа, говорихме доста, че искаме да покажем друго лице и да покажем от първата минута, че ще играем по друг начин. Играхме много добре през първото полувреме, правехме хубави комбинации и можехме да вкараме и още голове. Проблемът обаче е, че трудно задържаме едно ниво 90 минути.

Притеснява ме, че не вкарваме чисти положения, както и че загубихме концентрация и допуснахме такъв лек гол. Има мачове, в които такива неточности са фатални и се губят три точки, както стана в Пловдив. Не е достатъчно просто да играем по-добре. Трябва концентрацията да бъде максимална през всичките 90 минути.

Все още не мислим за мача с ЦСКА-София, защото ни предстои мач за купата. Нека мине и той и тогава ще мислим за мача с ЦСКА."