Левски завърши наравно 1:1 срещу швейцарския шампион Йънг Бойс в последната си контрола на лагера в Австрия. Първото попадение под ръководството на Петър Хубчев отбеляза Станислав Иванов.

Старши треньорът на "сините" започна с Милан Миятович на вратата, а пред него в защита застанаха Живко Миланов, Мартин Райнов, Деян Иванов и Иван Горанов. Като халфове стартираха Илия Юруков, Хали Тиам и Давиде Мариани, а в предни позиции бяха Паулиньо, Станислав Иванов и Станислав Костов.

Левски поведе още в 16-та минута, когато "синьото" нападение се възползва от грешка в швейцарската защита. Станислав Костов подаде на Станислав Иванов зад отбраната на Йънг Бойс и юношата на българския тим преодоля вратаря за 1:0. Последваха пропуски на Костов и Хали Тиам преди края на първото полувреме, а швейцарците удариха греда.

Давиде Мариани пропусна чисто положение за Левски в началото на второто полувреме, след като неговият удар беше блокиран. В 68-та минута пък Станислав Иванов беше много близо до втори гол, след като финтира защитник на Йънг Бойс и стреля силно под гредата, но вратарят на швейцарците спаси удара.

Йънг Бойс, който владееше повече топката в приятелския мач, изравни в 77-та минута, когато появилият се като резерва Янис Каргас върна слабо към Миятович и той беше прехвърлен от Моуми Нгамалеу. Левски можеше да поведе отново още в следващата атака, но Давиде Мариани пропусна отново от чиста позиция с удар по диагонала.

Милан Миятович спаси голов шут около пет метра в 84-та минута, а в последвалата атака удар на Мартин Д. Петков от границата на наказателното поле беше блокиран.

Стартов състав на Левски: Милан Миятович, Живко Миланов, Деян Иванов, Мартин Райнов, Иван Горанов, Кали Тиам, Илия Юруков, Давиде Мариани, Станислав Иванов, Паулиньо, Станислав Костов