Още по темата

 

Стана ясна програмата на английската Висша лига за първите три кръга след рестартирането на първенството, което ще стане факт до 12 дни.

На клубовете вече е представена програмата по дни и часове за първите три кръга след подновяването на кампанията, която беше замразена заради пандемията с коронавирус.

Sky Sport, BT Sport, BBC и Amazon ще осигурят излъчването на всички срещи. Очаква се програмата да бъде одобрена и обявена официално.

Срещите през уикенда ще започват в различен час и няма да има припокриване между отделните мачове. През делничните дни обаче ще има по два или три мача, които ще започват по едно и също време.


Ето и програмата:

17 юни, сряда, 20:00 часа: Астън Вила - Шефилд Юнайтед (отложен мач от 28-ия кръг)
17 юни, сряда, 22:15 часа: Манчестър Сити - Арсенал (отложен мач от 28-ия кръг)
19 юни, петък, 20:00 часа: Норич - Саутхамптън (30 кръг)
19 юни, петък, 22:15 часа: Тотнъм - Манчестър Юнайтед (30 кръг)
20 юни, събота, 14:30: Уотфорд - Лестър (30 кръг)
20 юни, събота, 17:00: Брайтън - Арсенал (30 кръг)
20 юни, събота, 19:30: Уест Хам - Уулвърхамптън (30 кръг)
20 юни, събота, 21:45; Борнемут - Кристъл Палас (30 кръг)
21 юни, неделя, 14:00 Нюкасъл - Шефилд Юнайтед (30 кръг)
21 юни, неделя, 18:15 Астън Вила - Челси (30 кръг)
21 юни, неделя, 21:00: Евертън - Ливърпул (30 кръг)
22 юни, понеделник, 22:00: Манчестър Сити - Бърнли (30 кръг)

23 юни, вторник, 20:00 Саутхамптън - Арсенал (31 кръг)
23 юни, вторник, 22:15: Тотнъм - Уест Хам (31 кръг)
24 юни, сряда, 20:00: Манчестър Юнайтед - Шефилд Юнайтед (31 кръг)
24 юни, сряда, 20:00: Норич - Евертън (31 кръг)
24 юни, сряда, 20:00: Нюкасъл - Астън Вила (31 кръг)
24 юни, сряда, 22:15: Ливърпул - Кристъл Палас (31 кръг)
25 юни, четвъртък, 20:00: Лестър - Брайтън (31 кръг)
25 юни, четвъртък, 20:00: Бърнли - Уотфорд (31 кръг)
25 юни, четвъртък, 22:15: Челси - Манчестър Сити (31 кръг)
25 юни, четвъртък, 22:15: Уулвърхамптън - Борнемут (31 кръг)

28 юни, неделя, 14:00 Астън Вила - Уулвърхамптън (32 кръг)
28 юни, неделя, 18:30: Уотфорд - Саутхамптън (32 кръг)
29 юни, понеделник, 22:00: Кристъл Палас - Бърнли (32 кръг)
30 юни, вторник, 20:00: Брайтън - Манчестър Юнайтед (32 кръг)
30 юни, вторник, 22:15: Шефилд Юнайтед - Тотнъм (32 кръг)
1 юли, сряда, 20:00: Борнемут - Нюкасъл (32 кръг)
1 юли, сряда, 20:00: Евертън - Лестър (32 кръг)
1 юли, сряда, 22:15: Уест Хам - Челси (32 кръг)
2 юли, четвъртък, 20:00: Арсенал - Норич (32 кръг)
2 юли, сряда, 22:15: Манчестър Сити - Ливърпул (32 кръг).