Голаджията на Лудогорец Клаудиу Кешеру си припомни престоя в Стяуа през 2014 година в интервю пред Digi Sport. Тогава треньор на румънския гранд е миналият и през Литекс специалист Лауренцио Регекампф.
"Смятам, че тогава можех да играя повече при Регекампф. Моята ефективност беше доста добра. Тимът беше обучен добре и беше логично да изчакам своя момент. Години по-късно продължавам да нямам обяснение за някои неща тогава", спомня си Кешеру.
"Но няма обида в мен. С Регекампф не бяхме в добри отношения, но това се случва в спорта. Важно е да имаме уважение", допълва головата машина на "орлите".
Кешеру записва 19 мача под ръководството на Регекампф, в които записва девет гола и четири асистенции. През 2015 година той е продаден за 2.4 млн. евро на Ал Гарафа, за да може по-късно да акостира в Лудогорец.








Брад Пит и Инес де Рамон: По-близки от всякога, но без планове за брак
Радев: Не става въпрос за смяна на мантинели, а за смяна на манталитета
На второ четене: Парламентът прие новите правила за избор на ВСС до 17 октомври
Радев: Протестите не ме притесняват, това е бюджета на реалността
Огромно задръстване се образува на АМ "Тракия" в посока Бургас
Пазарът на храните у нас се стабилизира, потребителската кошница остава 55€
BMW, Mercedes и VW се обединиха срещу китайската конкуренция
Hyundai Elantra получи изкуствен интелект и ъгловат дизайн
Haval показа новия си флагман
Имате черна кола? Ще страдате през следващите дни
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Симеон Щерев призова да спрат спекулациите около смъртта на Жанет Немет
Шон Стрикланд планира първа защита на титлата през декември
Психология за родители: Формиране на привързаността през първата година
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар