България излиза срещу Белгия в последен мач от груповата фаза на ATP Cup в Сидни. "Лъвовете", водени от играещия капитан Григор Димитров, имат трудна задача да победят Белгия, за да продължат напред.
По-рано "червените дяволи" загубиха от Великобритания и също като британците е с един успех от два сблъсъка и ще търсят само успех срещу Гришо и компания, за да имат шанс за класиране.
Победа днес ще ни подсигури първото място в група C и класиране за 1/4-финалите, където съперник ще са домакините от Австралия.
В първия мач на сингъл тази сутрин Димитър Кузманов размаза ветерана Стив Дарси са 6:0, 6:3. Веднага след тях Григор Димитров излиза срещу стар познайник - Давид Гофен, който няма добри спомени от мачовете си срещу българина на тура и Григор е със смазваща статистика срещу него.
Българинът води категорично с 11-1 победи срещу белгиеца.
Мачът на двойки ще бъде последен, като там Димитров ще си партнира Кузманов.








Забрани за църковния празник на 26 юни: Не вземайте пари назаем
Времето днес, 26 юни: Слънчев предиобед, летни бури и градушки следобед
Зеленски: Одобрих 40-дневна операция срещу Русия, целта е прекратяване на войната
235 са вече загиналите след земетресенията във Венецуела
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Адските жеги в Европа предизвикаха стачка в завод на Stellantis
Мечка разби чисто нов Ford F-150
Прогноза: Скъпото гориво слага край на модерните автомобили
Крис Сайборг обяви последния мач в кариерата си
Антъни Джошуа е готов да обсъди битка с Тайсън Фюри в САЩ
Пади Пимблет не изключва битка в полусредна категория и хвърля око на Макгрегър
Чарлз Оливейра: Макгрегър е избрал Холоуей вместо мен за завръщането си
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Франция потвърди първи случай на ебола
Предстои XVII Национална конференция за редки болести и лекарства сираци
Коментари
Напиши коментар06:08 | 8 яну 2020 г.
10:09 | 7 яну 2020 г.
09:34 | 7 яну 2020 г.
Напиши коментар