Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер не спести добрите си думи по адрес на футболистите си след победата на "червените дяволи" над Хъдърсфийлд с 3:1 в мач от 19-я кръг на английската Висша лига.

След успеха норвежкият специалист отбеляза не само автора на два гола Пол Погба, но и Давид де Хеа, който направи важно спасяване във второто полувреме при резултат 1: 0.

"Това не беше най-добрият мач. Бяхме малко бавни в първите 20 минути, но се включихме и вкарахме няколко красиви гола. Това спестяване на Де Хеа стана определящият момент от мача.

Това е едно от най-добрите спасявания, които някога съм виждал. Беше велик момент за нас. Погба притежава качества, за да вкарва голове, в допълнение, той се отчете с резултатни подавания в предишния мач.

Аз съм много доволен от него днес. Това е Пол - той обича футбола, обича да се включва напред и има голяма усмивка на лицето. На мен ми харесва да работя с него", каза Солскяер.