Лудогорец - Милан, първа среща от 1/16-финалите на Лига Европа, стадион "Лудогорец Арена", Разград. 20:00 часа.
Вероятните състави на двата отбора:
Лудогорец: Броун, Моци, Пластун, Саша, Сисиньо, Дяков, Анисе, Лукоки, Вандерсон, Марселиньо, Мисиджан
Милан: Донарума, Калабрия, Бонучи, Мусакио, Родригес, Бонавентура, Кеси, Монтоливо, Борино, Сусо, Андре Силва
Гледайте мача на живо в интернет ТУК!
Прогноза на Gol.bg:
Преди днешния мач Димитър Димитров - Херо се закани, че неговият отбор ще се опита да постигне успех срещу гранда от Милано. Опитният специалист има проблеми с отсъстващи играчи и аут за този мач са трайно контузеният Владо Стоянов, както и наказаните Натанаел и Кешерю.
По всяка вероятност новото попълнение в атаката на тима Швиерчок ще седне на пейката, тъй като все още няма нужния опит в европейските клубни турнири, а в атаката се очаква да играе Мисиджан като фалшива деветка.
Милан като цяло акостира с най-доброто в Разград, като двамата отсъстващи от групата на тима са контузеният Калинич и наказаният Локатели, които ще пропуснат срещата.
Домакините се намират в страхотна форма и като цяло отборът е загубил само 3 от последните си 25 мача във всички турнири, а освен това разградчани вече придобиха солиден опит в европейските клубни турнири.
Под ръководството на Дженаро Гатузо Милан започна доста зле като цяло, но в последните мачове отборът успя да се постабилизира.
"Росонерите" разбиха СПАЛ с 4:0 в последната си среща и идват с приповдигнато самочувствие в Разград.
Нашата прогноза за този мач обаче е успех с 1:0 за Лудогорец.
Прогноза: Лудогорец - Милан 1:0







Загинал пешеходец на автомагистрала "Хемус" край Шумен
МОСВ: Пет лешояда са били отровени в Национален парк "Централен Балкан"
"Левски" и АЕК оставиха развръзката за реванша в Атина
Пожарът в Мездра: Изгорели сгради, лозя и зеленчукови ниви
Треньорът на АЕК: Разочарован съм, че не спечелихме
Федоров призовава за избори: Демокрацията не е лукс за мирно време (ВИДЕО)
35 години от Августовския пуч в Москва: Можеше ли СССР да оцелее?
Toyota разпродаде суперколата си още преди да я покаже
Първото поколение на BMW X5 получи V10 и ръчни скорости
Защо страничните огледала са обречени на изчезване
Опасна мода взима жертви по пътищата
Огнян Мирчев преди SENSHI 33: Залата ми помага да се справя с менталното напрежение! Тайната е в баланса! (ВИДЕО)
Джони Уокър ще дебютира при тежките на UFC 332
Тази неделя: Крис Сайборг излиза за последната си ММА битка на PFL Tampa
Този уикенд UFC се завръща в Сакраменто с ключова битка в средна категория
Синдром на Кулен-де Врис – когато липсва едно функциониращо копие на гена KANSL1
Може ли ходенето пеша да замени кардиото?
Салмонелоза – как да се грижим за детето?
Започват номинациите за „Лекар на годината 2026“
Коментари
Напиши коментар22:08 | 15 фев 2018 г.
13:32 | 15 фев 2018 г.
13:23 | 15 фев 2018 г.
12:15 | 15 фев 2018 г.
11:32 | 15 фев 2018 г.
11:25 | 15 фев 2018 г.
11:18 | 15 фев 2018 г.
11:14 | 15 фев 2018 г.
10:27 | 15 фев 2018 г.
10:19 | 15 фев 2018 г.
Напиши коментар