Галерия

Селекционерът на българския национален отбор Петър Хубчев сподели след равенството срещу Черна гора (1:1), че на стартът на квалификациите за Евро 2020 е успешен

"Труден мач, но не сме и очаквали лесен мач. Чувството е на съжелание, че не успяхме да победим. Мисля, че имахме положения, от които можеше да се възползваме по-добре. Не успяхме да вкараме. Не е само шанс - много работи са.

Мисля, че първото полувреме бе по-добро. Второто полувреме няколко фактора изиграха роля. Този гол от контраатака, в която можеше по-добре да реагираме. След това 15 минути отборът не беше на терена. Радва ме, че намерихме сили да изравним.

За мен началото на квалификациите е успешно. Всички очакват в тази група да има четири равностойни отбора. Всяка точка и всеки гол може да окажат влияние. Контузията на Чочев е тежка", каза Хубчев.