Григор Димитров ще участва на турнира в зала в Монпелие (АТП 250). Българинът получи „уайлд кард“ в последния момент и стана един от четиримата най-високопоставени в схемата, което го прати директно във втория кръг. Там Димитров ще срещне победителя от двубоя Жоао Соуза (Португалия) – Грегоар Барер (Франция).
При успешен старт Димитров ще се класира за четвъртфиналите, където може да играе с някой от Яник Синер, Микаел Имер, квалификант или Филип Краинович.
Димитров попадна в една част на схемата с водача Гаел Монфис, като дуел между двамата е възможен на полуфиналите. Монфис, подобно на Димитров, участва в надпреварата с „уайлд кард“.
Това ще бъде 10-то издание на турнира в Монпелие, като до момента само два пъти шампион не е ставал французин. През 2012 г. триумфира Томаш Бердих, а през 2017 г. Александър Зверев.
Гаел Монфис е двукратен шампион – 2010 и 2014 г.








Жегите в Германия носят икономически шок и загуби за милиарди
Франция регистрира първи случай на ебола на фона на епидемията в Конго
17-годишна родилка в тежко състояние е транспортирана с въздушна линейка до София
Лавров: Русия е предложила на Украйна да повиши нивото на делегациите в преговорите
Бащата на загиналата в Угърчин: Лежеше на плочките с дупки по корема ВИДЕО
Бил Гейтс разкри кои са трите жени, с които е имал сексуални афери
Банан на колела е най-спираната за проверка кола
Над милион км без сериозни повреди - този път с MINI Cooper
Audi A3 получи двойно по-голям пробег на ток
Акционери в Nissan искат Карлос Гон обратно начело
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Хейни загатна за мегасблъсък с Жервонта Дейвис
6 ползи от хапването на череши
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар