"Вече разбрах колко силно Ули Хьонес, Кале Румениге и Матиас Замер подкрепят отбора, щом вземат думата. За Байерн това е нещо нормално и аз го приемам", започна Пеп на днешната пресконференция преди утрешния сблъсък срещу ЦСКА Москва в Шампионската лига.
"Матиас е доста емоционален, такъв съм и аз самият. За мен Матиас е един от най-важните хора тук и преди всичко в съблекалнята. Само аз мога да покажа емоциите си по време на мача, не и той. За Германия това е нещо нормално, в Испания например това би било невъзможно.
"Но най-важното е, че играчите правят това, което искам от тях. С всеки изминал ден опознавам отбора си все по-добре. Усещам това, от което имат нужда играчите ми. Те искат да ме следват."
"ЦСКА Москва е много силен отбор. Трудно е да играеш срещу руските клубове. Те имат доста пари и купуват добри футболисти", продължи Гуардиола по адрес на противника на Байерн утре.
"Шампионската лига може и да не е най-важният турнир, но със сигурност е най-хубавият през сезона", завърши своя коментар Гуардиола.


Мехмед Дикме заговори за политически чадър, свещени крави и натиск над кметове
Сабрутев: Няма данни за дефицит над 3,5% в публичните финанси
Клисурски към кабинета "Радев": Вместо прогнози за дефицит, разработете мерки за намаляване на разходите
Половинката на Киану Рийвс: Живяла съм с Джон Уик, живяла съм и с Нео
Поскъпването на тока и парното било неизбежно
Защо Путин не може да сложи край на конфликта?
Василев: Правителството създава голям проблем, за да може после да го решава по-лесно
Пожар изпепели 20 електромобила в Китай
Изненада: BMW M2 получи задвижване xDrive
Rolls-Royce Spectre - повече мощност и по-голяма батерия
Джантите ви блестят, без да харчите пари - ето как става
Перник отново приема Държавното по бокс
Министър Керязов награди медалистите от Европейското по самбо
Гейджи: От UFC се опитаха да се отърват от мен, но не успяха
СК Файтърс-НСА триумфира на турнира „Ипон Къп“ в София
Дали жените в менопауза могат да разчитат на адекватна хормонозаместителна терапия?
Семаглутид може да забавя биологичното стареене
II Национален конгрес по затлъстяване се провежда между 5-7 юни
Неврокогнитивни нарушения при децата
Коментари
Напиши коментар19:23 | 17 сеп 2013 г.
21:56 | 16 сеп 2013 г.
Напиши коментар