Ръководството на Левски планира да организира шоу мач, в който един срещу друг ще застанат настоящия състав на сините и отборът на Станимир Стоилов отпреди 15 години, пише "Тема Спорт".
Тогава Левски игра четвъртфинал в турнира за Купата на УЕФА и достигна до групите на Шампионската лига, като стана първият ни участник в престижната надпревара.
Това обаче ще се случи едва когато отпаднат всички мерки срещу пандемията от коронавирус. Наред с това на "Герена" вече подготвят събитие, с което да се отпразнува 107-годишнината на клуба, която ще бъде отбелязана на 24 май.








След новия състав на ЦИК: Накъде отива изборната реформа?
Путин се срещна с Лукашенко, Зеленски призова за мир след нови жертви в Украйна
Късна емисия
В Еквадор обявиха национален празник след победата над Германия на Мондиала
Крим е катастрофа за Путин: Перлата на Руската империя се превърна във военна зона
Тенденции при грима за лятото
Мащабна полицейска операция се провежда на територията на община Несебър, има задържани
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената на Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Усик изненадващо оваканти трите шампионски пояса
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар15:54 | 24 апр 2024 г.
10:08 | 16 апр 2021 г.
04:13 | 16 апр 2021 г.
00:32 | 16 апр 2021 г.
16:28 | 15 апр 2021 г.
14:01 | 15 апр 2021 г.
Напиши коментар