Голямото разединение, царуващо между феновете на “Левски”, вече получи официалното си потвърждение.
То дойде от популярния фен на столичани и бивш председател на тръст “Синя България” Васил Колев, който посвети на проблема поредната серия от видеоблога си в ютюб.
Една част от привържениците са плътно зад треньора Станимир Стоилов. Други запалянковците на тима от “Герена” пък подкрепят безрезервно мажоритарния собственик на отбора Наско Сираков.
Между наставника и боса на столичани отдавна има търкания. Едно от разминаванията между двамата е селекцията на отбора.
Другото са пропадналите контроли срещу руски тимове в Дубай. Под натиска на феновете ръководството на “сините” отмени приятелските мачове с тях. Вместо това “Левски” игра с арабски отбори - нещо, което изобщо не се е харесало на Мъри Стоилов.
Въпреки различните възгледи между треньор и бос Колев твърди, че Сираков никога няма да изгони наставника, спечелил купа за “сините” след 13-годишна суша. Столичани се намират в най-лошата серия в цялата си история - 10 мача без победа. Тимът няма победа от октомври, отпадна от турнира за купата на България, а шансовете за квота за евротурнирите се изпаряват с всеки изминал двубой, пише "24 часа".







Политолози: Отиваме на избори, Радев трябва само да се яви на бял кон
Киберстрахове връщат купувачите във физическите магазини
Още една руска тенисистка смени гражданството си
Сачева дойде сама на консултациите с Радев, той я контрира: Мъжете от ГЕРБ се крият зад жени
Два хотела, една мисия: Hilton Sofia и DoubleTree by Hilton Plovdiv Center обединиха усилия за първото си съвместно благотворително събитие
Ваня Нушева: Няма време за промяна на Изборния кодекс
Забравената легенда: Toyota GT-Four
Изтеглянето на милиони мотори показва големия проблем на съвременните ДВГ
Как Mercedes-Benz W124 постави еталон с „несъвършените“ си огледала
Полицията в Дубай се сдоби с най-откаченото Ferrari Purosangue
Усман Нурмагомедов за бъдещето си в PFL: „През 2026 г. ще имам само два мача, после ще говорим“
„Идвам за златото“ – Ярослав Амосов заяви амбициите си за титлата на UFC
Само Петче: „Шлемът на Спартак ми доказва, че съм на правилния път“
Крис Сайборг предложи на Дакота Дичева супербитка
Щифтово изграждане на зъб – какво представлява и защо е необходимо?
Атеросклерозата – мултисистемно съдово заболяване с неблагоприятни последици
Нов антибиотик срещу полово предавани инфекции одобри FDA
Оценка на бъбречната функция – eGFR, креатинин и цистатин C
Коментари
Напиши коментар13:37 | 21 фев 2023 г.
13:22 | 21 фев 2023 г.
13:15 | 21 фев 2023 г.
12:37 | 21 фев 2023 г.
11:51 | 21 фев 2023 г.
11:49 | 21 фев 2023 г.
11:29 | 21 фев 2023 г.
11:24 | 21 фев 2023 г.
11:19 | 21 фев 2023 г.
11:15 | 21 фев 2023 г.
Напиши коментар