Низвергнатият доскорошен капитан на Левски Андриан Краев е провалил в последния момент сделка между Левски и руския Ростов. В същия отбор от „Герена“ продадоха Роналдо през тази зима.
Халфът не пожела да преподпише договора си, който изтича лятото, и затова ръководството го отстрани от подготовка с първия тим и го прати да тренира с дубъла. Краев отказа да премине в турския Коняспор и се предполагаше, че ще остане до лятото в Левски, когато му свършва договора.
Във вторник, 20 февруари е имало възможност Краев да се събере с Роналдо в тима от Ростов на Дон, след като руснаците и „сините“ са се разбрали за трансфер на стойност близо 250 000 евро.
На самият футболист е била предложена много добра заплата, която той в последния момент е искал да бъде повишена, пише „Dsport“. Ростов е приел желанието на футболиста, но е трябвало сделката да стане до вторник вечер. Изненадващо Краев не е проявил инициативност за трансфера и руснаците са взели друг футболист на неговото място.
Явно халфът ще остане играч на Левски до лятото, когато ще стане свободен агент и сам ще избере къде да продължи кариерата си. Дотогава „сините“ ще му плащат настоящата заплата.







Рецепта за шоколадова торта с лешници без печене
Брад Пит е виждал в самоубийството изход от болката
ЦСКА 1948 отпадна от Европа след драма с "Панатинайкос"
Парфюмите с аромат на кола са хитът на това лято
Най-добрите етерични масла за борба с хлебарките
Кои домати за какви ястия са подходящи?
Мираж в Google Maps: Как две изоставени Ferrari-та се оказаха пълна измама
Нов вид кражби: 70 коли на Volkswagen останаха без емблеми
Gemballa превърна Porsche 911 в чудовище
Жена блъсна самолет с... Fiat Panda
България с осем боксьори на Европейското първенство в Лозница
Силно представяне на българските таекуондисти в Сърбия
Ивайло Гоцев разкри 4 възможни съперници за Мурат Гасиев
От екипа на Усик отговориха на критиките преди битката Джошуа – Фюри
Как децата говорят за стреса показва потенциален риск за психичното здраве
Планетарната диета влияе благоприятно върху мозъчното здраве и задържа младостта
Псилоцибинът води до ремисия при 40% от пациентите с резистентна депресия
Чаша 100% плодов сок или смути гони депресията
Коментари
Напиши коментар01:06 | 24 апр 2024 г.
05:53 | 22 фев 2024 г.
00:38 | 22 фев 2024 г.
23:47 | 21 фев 2024 г.
22:15 | 21 фев 2024 г.
21:08 | 21 фев 2024 г.
21:06 | 21 фев 2024 г.
20:28 | 21 фев 2024 г.
20:25 | 21 фев 2024 г.
20:10 | 21 фев 2024 г.
Напиши коментар