Треньорът на ЦСКА Христо Янев похвали футболистите за постоянните изяви през есенния полусезон в югозападната "В" група.
"Червените" победиха Миньор Перник с 3:0 и са начело в класирането с пълен актив от точки.
"Представихме се на много добро ниво, видяхме някои момчета как се развиват буквално с дни и със седмици. Това ни беше идеята – да работим с тези момчета, за да ги развиваме. Оттук нататък трябва да продължаваме, обаче да бъдем и здраво стъпили на земята, защото все още нищо не сме постигнали", каза Янев.
"В интерес на истината, очаквах, че отборът ще играе добре, очаквах, че отборът ще постига победи, ако бъдем мобилизирани. Момчетата бяха страхотни във всички тези мачове, които изиграхме", каза още Христо Янев след мача в Перник.
Той не пожела да говори за плановете за бъдещето на клуба. "Тук съм да коментирам мача, който изиграхме преди малко. Готвим се следващия на 10-и със Созопол. Оттам нататък всичко по реда на нещата".
"Относно селекцията – имаме още един важен мач за нашия отбор, след това ще направим равносметка и ще потърсим футболисти, с които да вдигнем нивото", коментира Янев.
Треньорът на "червените" упрекна перничани за грубите нарушения на моменти.
"В интерес на истината не ми стана приятно да виждам как малтретират футболистите ми. Имаше 2-3 доста брутални влизания, но това е нормално за един отбор, който се бори да постигне някакъв добър резултат и да се противопостави по най-добрия начин срещу най-добрия отбор в групата. Видя се, че след това отборът стъпи здраво в мача и нещата се случиха така, както ние ги очаквахме", завърши Янев.







В Турция откриха едно от най-ранните изображения на Христос
"Почистихме сами": Малцина ще получат помощ след наводненията в Дряново и Велико Търново
Некадърност: Кран изпусна купола на над 160-годишна църква в с. Голема Раковица ВИДЕО
Иво Димчев и Оратница ще излязат на сцената на Бедечка фест
Полша предупреди Русия да не атакува дипломати в Киев
Юлиан Попов: В България се управляват лошо реките, застрояват се
Harley-Davidson ще прави евтини електроскутери
500 000 км с фабричен дефект? За двигател на Toyota не е проблем
Колко пъти може да се ремонтира стартерът на употребяван автомобил
Plug-in хибридите са по-лоши от електрическите? Вече няма съмнение
Аарон Слиман преди SENSHI 31: „Идвам, за да покажа на света какво мога на голямата сцена“
Международната федерация по борба обяви квалификациите за Олимпийските игри в Лос Анджелис
Урош Медич срещу Даниел Родригес оглавява UFC Белград
Джо Роугън разкри какво прави Шон Стрикланд толкова опасен шампион
Играчки за навън: Как да мотивираме децата да прекарват повече време на чист въздух?
Хранителен режим при Хашимото
Функционални тренировки за хора с болки в гърба
Запек при деца – причини и как да се разпознае
Коментари
Напиши коментар22:39 | 29 ное 2015 г.
Напиши коментар