Дижон не се е отказал от Али Соу и ще направи нов опит да привлече нападателя на ЦСКА през зимата.

Французите се намират в тежко положение и продължават да са закотвени на дъното в елита.

Тимът няма победа, а освен това притежава и най-слабата атака, след като има отбелязани едва 4 гола.

Единствената разлика, която може да настъпи обаче, е в цената, пише „Мач Телеграф“.

Гамбийският нападател напоследък доста често вдига кръвното на привържениците на червените.

Причината е, че вместо да опъва противниковите мрежи, той прави невероятни пропуски.

В Кърджали ще е добре за тима, ако той се върне към головете.

Всъщност Али Соу не се е разписвал в първенството повече от 2 месеца.

За последно вкара при визитата на Ботев Враца на 22 август, която бе спечелена с 2:1.

Гамбиецът реализира победното попадение. Стори го в 72-ата минута на срещата.

В следващите 5 пъти, когато бе на терена, Соу така и не се разписа. А ЦСКА спечели само един от тези двубои - с 1:0 на "Армията" срещу Славия. В останалите стигна само до 3 равенства, като загуби един - 1:2 от Локо Пловдив.

В момента Соу е в серия от 468 минути без отбелязано попадение - 7 часа и 48 минути. За ЦСКА ще е добре той да сложи край на черната серия колкото се може по-бързо.