Треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри бе разочарован след загубата като гост от Бенфика с 3:4 в Шампионската лига. Италианският гранд загуби шансове за място на 1/8-финалите в турнира.

Имахме подчертано грешен подход към мача. През първото полувреме бяхме много слаби в защита. Със сигурност сме ядосани и разочаровани, че отпадаме, но не считам, че това е провал.

Във футбола има и загуби. Сега трябва да се съсредоточим върху представянето ни в Серия “А” и мача с Пари Сен Жермен, защото трябва да си осигурим място в Лига Европа.

Първата част от сезона не е добра за нас. Аут сме от Шампионската лига и изоставаме от челните позиции в първенството. Трябва да реагираме“, заяви цитираният от БТА Масимилиано Алегри.