Универсалният футболист на Байерн Мюнхен Джошуа Кимих няма нищо против отново да работи под ръководството на Пеп Гуардиола.
Както е известно, вчера се появи информация от авторитетното списание "Шпорт Билд", че каталунецът вече не е щастлив на Острова и обмисля възможността да се завърне начело на баварския колос.
"Аз съм голям длъжник на Гуардиола, защото той ме взе от втора дивизия и ме направи играч от Бундеслигата. Под негово ръководство станах и национал на Германия. Не бих имал нищо против, ако той се завърне начело на Байерн", отсече Кимих.
Както е известно, "Джош" минаваше за един от големите любимци на специалиста, който не криеше, че изпитва бащински чувства към него.
Интересен обаче беше коментар на Кимих от януари 2017 година, че Гуардиола не му липсва. "Не съм гледал на Пеп като на свой футболен баща, няма лошо човек да има различни треньори", гласеше коментарът на защитника месеци след напускането на испанеца.







Обедна емисия
Болести от миналото се завръщат
България притихна пред подвига на Христо Ботев, бурята не спря стотици хора на Околчица
Уволненият Грудев за "Баба Алино": Вината се прехвърля на лесни жертви
Кьолнската катедрала започва да събира такса от туристите
Сибига нападна Путин: Военен престъпник и неудачник
Радар засече баба с проходилка с 42 км/ч
Citroen Berlingo отбеляза 30 години с юбилейна серия
Бруталното BMW M 1000 R се превърна в мощно ATV
Наистина ли зареждането с гориво през нощта пести пари
Бойна карта на UFC Fight Night: Мохамед-Бонфим
Еди Хърн: "Шакур Стивънсън се е насочил към Zuffa Boxing"
Виктор Колая: "Доволен съм от победата"(ВИДЕО)
Джошуа към Фюри: "Бий се с Итаума"
Една доза псилоцибин може да облекчи депресията за месеци
Защо бебетата хвърлят предмети?
Босилекът и индийското орехче може да не са безвредни за всеки
Първите дни на бебето у дома
Коментари
Напиши коментар17:37 | 14 ное 2019 г.
Напиши коментар