Вратарят Александър Нюбел ще остане под наем в Монако поне до лятото и няма да се завърне в клуба, който притежава правата му Байерн Мюнхен през януари, пише агенция „Ройтерс“.
Германският шампион търси варианти за заместник на Мануел Нойер, който ще пропусне остатъка от сезона след като счупи крака си по време на ски ваканция.
„Трансфер на Нюбел не стои на дневен ред. Александър ще играе в Монако през втората част от сезона“, заяви агентът на футболиста Щефан Бакс пред телевизионния канал Sky Sports.
Това означава, че стражът на Борусия Мьонхенгладбах Ян Зомер се превръща в още по-сериозна цел за Байерн. Договорът на Зомер с настоящия му клуб изтича през юни.
Двата отбора подновиха преговори за вратаря, вече обяви швейцарският таблоид Blick, а грандът от Мюнхен ще трябва да заплати трансферна сума. Дали Борусия Мьонхенгладбах ще пусне Зомер в Байер зависи и от възможността да клуба да намери негов заместник. Сред вариантите е швейцарецът Йонас Омлин от Монпелие.
Ако не се стигне до трансфер на Ян Зомер от Борусия Мьонхенгладбах в Байерн Мюнхен, се очаква на вратата на шампионите за мача срещу РБ Лайпциг да застане досегашният резервен страж на тима Свен Улрайх.







Запалиха семейни автомобили на инспектор от Главната инспекция по труда в Монтана
За децата на Мъглиж: Топли дрехи и ученически пособия за малчуганите
В сезона на грипа: Недостиг на ваксини в аптечната мрежа
Лавина затрупа петима германски алпинисти, всичките загинаха
Пореден протест срещу убийствата на пътя
„Лабиринтът на София“ с първо място на Zagreb TourFilm Festival 2025
Убитата в София жена била подложена на ужасен тормоз от бившия си
Tesla Cybertruck чупи рекорди за сервизни акции
8 мощни коли, които са евтини за покупка, но скъпи за поддръжка
Зимни капани: Грешки, които водят до скъпи ремонти
Какво направи Kia с бестселъра Sportage?
Резултати от BKFC Fight Night Michigan — Естебан Родригес с бърз нокаут в главната битка
Българските таекуондисти спечелиха най-много медали на „Рамус София Къп“
Открит турнир по джудо събра над 300 деца в Русе
Райън Гарсия и Марио Бариос са на крачка от сделка за битка за титлата на WBC
Откриха нови сигнали в мозъка, чрез които се диагностицира Паркинсон
Кои храни са най-вредни за мозъка?
Как да разпознаем инфекциозна мононуклеоза в детска възраст?
Какво е козметичен фастинг и защо набира популярност?
Коментари
Напиши коментар16:23 | 16 яну 2023 г.
15:41 | 16 яну 2023 г.
15:30 | 16 яну 2023 г.
15:12 | 16 яну 2023 г.
14:43 | 16 яну 2023 г.
14:42 | 16 яну 2023 г.
14:35 | 16 яну 2023 г.
Напиши коментар