Олимпиакос - Ювентус, мач от третия кръг на група А на Шампионската лига. Стадион "Караискакис", Атина, 21:45 часа българско време. Съдия: Мазич (Сърбия)
В Група А всичко е неизвестно. И четирите отбора имат по 3 точки след първите два мача. Ювентус гостува в Атина, където винаги се играе много трудно. У дома в първия мач Олимпиакос спечели с 3:2 срещу Атлетико Мадрид, който пък победи Юве в миналата среща.
ОЛИМПИАКОС
Вратари: Роберто, Хутесиотис, Мегиери
Защитници: Маниатис, Ботиа, Елабделауи, Джианулис, Абидал, Сиовас, Авлонитис, Масуаку, Салино
Халфове: Миливойевич, Афелай, Н'Динга, Дурмас, Домингес, Касами, Бухалакис, Фустер
Нападатели: Митроглу, Диамантакос, Бенитес, Вергос
Контузени: няма
Наказани: няма
Вероятен състав (4-3-3): Роберто - Елабделауи, Ботиа, Абидал, Масуаку - Маниатис, Миливойевич, Касами - Домингес, Митроглу, Афелай
ЮВЕНТУС
Вратари: Буфон, Сторари, Рубиньо
Защитници: Огбона, Бонучи, Киелини, Лихтщайнер, Евра
Халфове: Погба, Пирло, Маркизио, Падоин, Асамоа, Видал, Перейра, Матиело
Нападатели: Тевес, Коман, Джовинко, Йоренте, Мората
Контузени: Мароне, Бардзали, Ромуло, Касарес, Пепе
Наказани: няма
Вероятен състав (3-5-2): Буфон – Огбона, Бонучи, Киелини - Лихтщайнер, Видал, Пирло, Погба, Асамоа – Мората, Тевес
Прогноза на Gol.bg:
Ювентус и Олимпиакос не могат да си позволят загуба. Бианконерите ще направят някои рокади в състава, който завърши наравно срещу Сасуоло. Голямата новина е завръщането на Артуро Видал в центъра на терена. Асамоа ще действа на фланга на мястото на Евра. В атака пък се очаква Алваро Мората да бъде предпочетен пред Фернандо Йоренте, който не е във форма напоследък.
На пейката ще седнат още Перейра и Евра, които бяха титуляри в последния мач. В лазарета все още са Бардзали, Ромуло, Касарес, Пепе и Мароне.
Треньорът на Олимпиакос Мичел няма проблеми с контузени играчи. Всички са на линия и той ще заложи на най-доброто. Гърците ще излязат с трима в атака, като най-опасни са национала на Гърция Митроглу и холандеца Ибрахим Афелай. Към тях в атака ще се присъедини и Домингес.
Ювентус три пъти е гостувал в Атина и няма загуба. Бианконерите са взели 2 равенства и една победа като гост на Олимпиакос. Последният мач бе през 2003 г. - успех с 2:1. Мачът ще е много равностоен и най-вероятно ще завърши наравно.
Резултат: Олимпиакос - Ювентус 2:2








Рецепта за пълнени чушки с кремообразен доматен сос
Исторически спад на раждаемостта в Германия - понижи се до 1,32 деца на жена
Как руснаците реагират на кризата с горива: Искам да хвана Путин за раменете и да го разтърся!
Дани Глоувър разкри, че живее с болестта на Алцхаймер
Дмитриев: Истинските европейски лидери искат Русия за свой партньор
Дуа Липа изуми с кадър от ваната
Наследникът на дизела: Може ли HEV да е добър и на дълъг път?
Lamborghini представи най-мощния SUV в историята си
Toyota влиза в бизнеса с летящи коли
Audi A4 получава нова платформа и физически бутони
И Цветомир Вълков стана европейски шампион, България завърши с 4 медала
Кличко: Чакам с нетърпение да се върна за европейското
Оливър Лангуа-Рос срещу Майлс Симсон: само един продължава напред
IBF нареди: Франк Санчес и Мозес Итаума ще спорят за световната титла
Министерският съвет одобри бюджета на НЗОК за 2026 г. и прие отчетите на Kасата за 2025 г.
Стартира спешна дарителска кампания за новородените в болница „Шейново“
Министерството на здравеопазването отпуска 240 нови стипендии за специализация в дефицитни медицински направления
ВМА въведе AI навигация в урологията
Коментари
Напиши коментар23:43 | 22 окт 2014 г.
21:32 | 22 окт 2014 г.
17:51 | 22 окт 2014 г.
16:58 | 22 окт 2014 г.
15:36 | 22 окт 2014 г.
15:33 | 22 окт 2014 г.
14:43 | 22 окт 2014 г.
12:57 | 22 окт 2014 г.
Напиши коментар