Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити, среща от 1/8-финалите на турнира за Купата на Лигата, стадион "Олд Трафорд". 22:00 часа българско време.
Вероятните състави на двата тима:
Манчестър Юнайтед: Де Хеа, Валенсия, Смолинг, Блинд, Шоу, Карик, Ерера, Погба, Рашфорд, Марсиал, Ибрахимович
Манчестър Сити: Браво, Стоунс, Компани Коларов, Сане, Гюндоган, Фернандиньо, Нолито, Силва, Навас, Ихеаначо
Прогноза на Gol.bg:
И двата тима се намират в доста деликатна ситуация, тъй като определено Юнайтед не успява да оправдае големите очаквания под ръководството на Жозе Моуриньо към момента. Противникът им пък започна да боксува след перфектния старт и тимът на Пеп Гуардиола в пет поредни мача от всички турнири не познава вкуса на успеха.
Освен това и двата тима имат кадрови проблеми преди днешната среща. Домакините получика тежък удар, след като стана ясно, че титулярният централен бранител Ерик Бейи ще се лекува 2 месеца от контузия в коляното. Руни пък е под много сериозна въпросителна. Джоунс е аут заради травма в коляното.
Гостите пък ще бъдат без Де Бройне за днешната среща, тъй като белгиецът е контузен и няма да може да се възстанови навреме.
Освен това за "гражданите" Сабалета е малко вероятно да попадне в състава, тъй като още лекува травма, а Саня е аут заради контузия и няма да играе при всички положения днес.
Преди подобни дербита моментната форма няма никакво значение.
Юнайтед обаче успя да спечели 2 от своите шест предишни срещи за Купата на Лигата срещу Манчестър Сити, а освен това двата тима са врътнали едно реми и "гражданите" са записали 3 успеха.
Във всички турнири Сити е спечелил 4 от последните си 6 визити на Юнайтед.
Пеп не успя да спечели нито една от последните си три визити с Манчестър Сити във всички турнири.
Нашата прогноза е успех с 3:2 за домакините.
Резултат: Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити 3:2







Правосъдният министър: Ще обжалвам отказа да се образува дисциплинарно дело срещу Сарафов
Назначиха нов началник на Дирекцията за национален строителен контрол
В "Денят ON AIR" днес от 19:15 часа: Политически акт ли е свалянето на охраната на Борисов и Пеевски
"Добруджа" шокира "Славия" и мечтае за оцеляване
Убиха мъж с метална тръба в Монтана, трима са задържани
Русия ще продължи да модернизира ядрените си сили, задава се "Сармат"
Черепът на средновековна светица беше откраднат от църква в Чехия
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар21:29 | 26 окт 2016 г.
16:25 | 26 окт 2016 г.
15:11 | 26 окт 2016 г.
13:19 | 26 окт 2016 г.
13:09 | 26 окт 2016 г.
13:07 | 26 окт 2016 г.
13:05 | 26 окт 2016 г.
12:57 | 26 окт 2016 г.
12:48 | 26 окт 2016 г.
11:44 | 26 окт 2016 г.
Напиши коментар