Стефани Попова е една от най-младите състезателки в националния отбор. Дебютира в него през 2009 г. Един от най-големият успех на Стефани е 3-то място на лятното Световно първенство в смесената щафета през 2011 г.
През миналата година спечели титлата на 5 км свободен стил на състезанието от Балканската купа по ски-бягане в Банско. Участник е на Световното първенство в Осло, Норвегия през 2016 г. Финишира на 80-то място на 15 км индивидуално, в спринта 7,5 км дава 96-то място. Женската ни щафета пък се нареди на 20-то място. Тя беше представяна от Стефани Попова, още две състезателки, които ще участват в Пьончан 2018 – Емилия Йорданова и Десислава Стоянова, както и Дафинка Коева.







Трудните времена приключват за три зодии през ноември
Човек е прострелян в библиотека в столицата на американския щат Тексас
Заболяванията на венците повишават риска от сърдечен удар и проблеми с мозъка
Два многоетажни жилищни блока в Киев са поразени при руско нападение
Печалбата на Porsche се срина с 90%
Автомобилни митове, в които милиони шофьори вярват
България изпревари Япония по дял на електромобилите
15-те най-скъпи автомобила от Америка
Джоузеф Паркър: Все още имам огъня в себе си – ще продължа да се бия
Фабио Уордли шокира Джоузеф Паркър и си осигури шанс срещу Олександър Усик (Видео)
Инцидент с бъркане в очите прекрати главната битка на UFC 321 в Абу Даби
Макензи Дърн триумфира с титлата в категория „сламка“ на UFC
Болест на котешкото одраскване
XII национален конгрес по интервенционална кардиология – научни достижения, иновации и обмен на опит с терапевтична работа на живо
ИСУЛ обявява безплатни прегледи за рак на простатата през ноември
Пирогов провежда още един курс по първа долекарска помощ при инциденти с възрастни
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар