Нападателят на Мароко Юсеф Ен-Несири се превърна от герой в грешник с неефективното си представяне срещу Франция снощи.

Футболистът, който на 1/4финалите отбеляза фантастичен гол с глава и донесе победата над Португалия с 1:0, този път остана много далеч от нещо подобно.

Той бе заменен в средата на второто полувреме без изобщо да се забелязва, като бе изчислено, че Ен-Несири е докоснал топката едва 3 пъти за тези 66 минути, с което е поставил отрицателен рекорд.

Нито веднъж досега в историята, играч не е имал по-малко докосвания до топката, ако е бил на терена поне 45 минути.

Като цяло мароканците играха доста добре и в полуфинала, но французите този път се оказаха по-ефективни и спряха африканския тим по пътя му към битката за титлата.

Eн-Несири вкара два гола в турнира, след като отбеляза и срещу Канада в груповата фаза и със сигурност е един от най-големите герои за Мароко при това историческо представяне на отбора.