Мениджърът на нидерландския национален отбор Роналд Куман заяви, че воденият от него тим има повече от достатъчно качества, за да победи всеки един съперник на Световното първенство, въпреки че "оранжевите" не са сочени за претенденти за титлата.
Нидерландците са играли в три финала, но все още нямат златни медали от Мондиал. В груповата фаза Северна Америка тимът на Нидерландия ще играе срещу Япония, Швеция и Тунис.
"Хората може да не ни виждат като един от фаворитите за спечелване на титлата. Силата ни е, че можем да победим всеки, защото способността е изцяло в нашия отбор. Съставът ни е на прав път", каза той в интервю за официалния сайт на ФИФА.
63-годишният специалист, който все още не е обявил състава за Световното първенство, се завърна като треньор през 2023 година, след като Луис ван Гаал изведе тима до участие на четвъртфиналите на предишното издание в Катар.
"Искам футболистите ми да играят с увереност, с индивидуалност, разбирайки какви са качествата им. Искам хората да виждат, че има интензитет в представянето ни. Не искам да чувам коментари, че не сме направили достатъчно. Винаги трябва да уважаваме противниците, независимо дали са така наречените малки нации. Не може да си позволим да бъдем изненадани от подобни противници", каза още Куман.








Как да изглеждаме скъпо, без да харчим много
Ново проучване преобръща представите за влиянието на екраните при децата
Кръстовище в София със странна светофарна уредба: За малко да ме отнесе трамвай
Митничари откриха 646 вейпа и близо 13 литра течност за пушене
39 градуса на сянка е измерена днес в Русе
Черно море удари Дунав с два гола в продължението
BMW готви най-мощния спорт турър на планетата
Отказ на спирачките прати кола на дъното на басейн
Чешка хиперкола подобри рекорд на Pagani Huayra
Популярна верига супермаркети ограничи достъпа на електромобили
Тримата ни борци приключиха участието си на Световното до 20 години
Али Насир си пожела финал с Едуард Алексанян на SENSHI 33
Огнян Мирчев преди SENSHI 33: „Бърз съм и имам усет за дистанция“
Може ли Руфи да се противопастави на борбата на Царукян? Бразилецът обещава отговор на UFC 331
Български учени проучват растителна комбинация за метаболитно здраве
Ротавирус при децата – какво трябва да знаят родителите на бебета и малки деца
Безплатни прегледи при детски кардиолог в бургаската детска болница от 24 август
Безопасно ли е плуването за бременни?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар