Полузащитникът на Турция и Реал Мадрид Арда Гюлер бе самокритично настроен след отпадането на националния отбор на Световното първенство. След три кръга от Група D турците завършиха с три точки и останаха последни, макар че в последния си мач Турция постигна утешителна победа с 3:2 срещу САЩ.

„Играх слабо. Никой от нас не игра добре. Каквото и да казват критиците, те са прави. Играхме слабо и бяхме елиминирани от турнира. Надявам се да можем да подобрим това. Преди мача срещу Съединените щати казаха, че моралът ми е нисък. Отворен съм за критики. Всяка критика е справедлива“, каза Гюлер, цитиран от акаунта на Touchline на платформата X.