Полузащитникът на Турция и Реал Мадрид Арда Гюлер бе самокритично настроен след отпадането на националния отбор на Световното първенство. След три кръга от Група D турците завършиха с три точки и останаха последни, макар че в последния си мач Турция постигна утешителна победа с 3:2 срещу САЩ.
„Играх слабо. Никой от нас не игра добре. Каквото и да казват критиците, те са прави. Играхме слабо и бяхме елиминирани от турнира. Надявам се да можем да подобрим това. Преди мача срещу Съединените щати казаха, че моралът ми е нисък. Отворен съм за критики. Всяка критика е справедлива“, каза Гюлер, цитиран от акаунта на Touchline на платформата X.








Майката на загиналото в Мездра момче: "Друго дете реши тяхната съдба"
Стоян Колев под домашен арест: Отмъщението е сигурно, искам да го знаете (+ВИДЕО)
Работодатели и синдикати се разединиха в оценките си за новия бюджет
Страх от Украйна: Москва панически мести "Панцир" по покриви в Москва ВИДЕО
ДПС остро осъжда намерението да се закрие Комисията по досиетата
МВнР: Проверяваме случая с дипломатическата нота на Мицкоски
Експерт: Цените на винетките не са адекватни за състоянието на пътищата
Hyundai Elantra получи изкуствен интелект и ъгловат дизайн
Haval показа новия си флагман
Имате черна кола? Ще страдате през следващите дни
Тези коли имат най-големи шансове за огромен пробег
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Симеон Щерев призова да спрат спекулациите около смъртта на Жанет Немет
Шон Стрикланд планира първа защита на титлата през декември
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Коментари
Напиши коментар13:56 | 26 юни 2026 г.
Напиши коментар