Крилото Нони Мадуеке призна, че отборът на Англия е готов да се изправи срещу ДР Конго на 1/16-финалите на Мондиал 2026 в Атланта в сряда. Англичаните са напълно концентрирани само върху следващия двубой и не мислят за евентуалните съперници по-напред в турнира, категоричен е футболистът на Арсенал.
"Ще бъде труден мач, но сме готови още от самото начало. На този етап на Световното първенство няма как да приемаш никой противник лекомислено. Всички са опасни. Ако Бог е решил да продължим напред, тогава ще се съсредоточим върху следващия ни противник. Наивно е точно сега да мислим за това кой може да ни се падна после. Все един отбор може да има трудности в хода на турнира, това е повече от нормално. Това мач може да бъде подобен на двубоя срещу Гана от групите. Предполагам и подходът ни ще бъде подобен. Съперникът също има добри качества", заяви английският национал пред медиите.
Англия игра финал на последните две Европейски първенства, но загуби съответно срещу Италия и Испания. "Трите лъва" спечелиха група "L" на Мондиал 2026 с актив от 7 точки.
Воденият от мениджъра Томас Тухел състав ще играе срещу Мексико или Еквадор на осминафиналите, ако елиминира ДР Конго.








Бременност - най-важните прегледи през 9-те месеца
Рецепта за сьомга със зеленчуци на фурна
9 начина на готвене – от най-здравословния до най-нездравословния
Защо роботизираните заводи все още имат нужда от човешкия фактор?
Първите 8 нови влака "Шкода" тръгват по българските релси
САЩ проектират боен кораб за $23 млрд. – по-скъп от ядрен самолетоносач
Ариана Гранде показа новото гадже
Нов Koenigsegg с 1600 коня получава невиждана досега трансмисия
Изрядните шофьори на Volvo ще плащат по-малко за застраховка
Ferrari направи уникат с 1000 к.с.
Най-продаваният Opel в историята стана на 35 години
Жулиен Риков преди SENSHI 33: В най-добрата си форма съм, не вярвам в късмета на ринга
Дейна Уайт: Ислам е постигнал повече от Хабиб, но...
Франк Уорън потвърди: Голямата битка между Тайсън Фюри и Антъни Джошуа може да пропадне
Хавиер Мендес посочи 5-те най-велики ММА бойци в историята
Отити при децата през лятото – рискови групи, профилактика и клинични особености
УМБАЛ „Лозенец“ представя преживелищни подходи в психотерапията
Билки-репеленти срещу насекоми
Първа двойна трансплантация у нас: Лекари от ВМА присадиха черен дроб и бъбрек
Коментари
Напиши коментар12:53 | 30 юни 2026 г.
Напиши коментар