Хърватската тенис легенда Горан Иванишевич обяви, че е дал положителен тест за коронавирус. Бившият шампион от "Уимбълдън" в момента е треньор на номер 1 в света Новак Джокович и беше част от турнирите "Адриа къп" в Сърбия и Хърватия.
"За съжаление, след две отрицателни проби в последните 10 дни разбрах, че третата ми е положителна и имам COVID-19”, написа Иванишевич.
“Чувствам се добре и нямам симптоми. Искам да уведомя всички, с които съм имал контакт, да се грижат за себе си и за близките си. Ще продължа със самоизолацията”, добави той.
“Желая бързо възстановяване на всички, засегнати от инфекцията", завършва Иванишевич.








Величков, ПП: Има външно влияние върху текстовете за съдебната власт
Божанов: Бюджет 2026 ни връща в 1995 г., без реформи ни чака вдигане на данъците
Две деца загинаха при жесток удар край Мездра, след като БМВ помете скутер
Абровски: България е като разграден двор, БАБХ прави контрол само по документи
Революция в ЕС: Шведският министър с бебе на среща в Люксембург ВИДЕО
Михайлов: Даваме на властта още един месец, после връщаме справедливостта
Лека кола помете двама младежи със скутер край Мездра
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Адските жеги в Европа предизвикаха стачка в завод на Stellantis
Мечка разби чисто нов Ford F-150
Прогноза: Скъпото гориво слага край на модерните автомобили
Моузес Итаума гледа към световна титла след Хргович
Бокеме се изправя срещу Де Соуса на SENSHI 32
Улрик Бокеме и Жури де Соуса в тежък сблъсък на SENSHI 32 Grand Prix
Еди Хърн обясни защо подписа с Иън Гари: Виждам в него бъдеща суперзвезда
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Франция потвърди първи случай на ебола
Предстои XVII Национална конференция за редки болести и лекарства сираци
Коментари
Напиши коментар16:56 | 26 юни 2020 г.
Напиши коментар