Черно море победи без никакви проблеми Верея с 4:2 в мач от 11 кръг на Първа професионална лига. Два от головете за домакините вкара Георги Божилов. В края на срещата домакините допуснаха Верея да вкара два гола, а гостите пропуснаха и две чисти положения. С четвъртия си успех от началото на сезона Черно море има вече 15 точки в актива си, докато Верея е без победа и с 3 точки.

Домакините започнаха по-добре мача и можеха да открият резултата още в 8-та минута, когато Георги Божилов стреля от 20-тина метра, но топката излезе в аут. В 20-та минута Радослав Василев от Черно море стреля много опасно по диагонал отдясно, но вратарят на Верея Георги Георгиев изби. В 22-та минута Васил Панайотов пропусна на открие резултата, след като от 7-8 метра стреля неточно. В 24-та минута домакините поведоха.

Георги Илиев стреля технично от около 18 метра и вкара за 1:0. В 27-та минута вратарят на Верея Георги Георгиев показа отлична реакция и спаси опасен удар на Георги Божилов от пряк свободен удар. При последвалия ъглов удар Георги Божилов се оказа най-съобразителен в наказателното поле на Верея и от непосредствена близост покачи преднината на Черно море на 2:0.

В 31-та минута гостите можеха да вкарат гол, но след удара на Здравко Илиев вратарят на домакините Георги Китанов успя да избие топката. В 43-та минута Денислав Станчев засече топката с глава след центриране отляво, но топката попадна в ръ цете на вратаря Георги Китанов.

Черно море отбеляза трети гол в 48-та минута. След двойно подаване с Мартин Костадинов Мартин Минчев проби отдясно и центрира, а Радослав Василев засече топката с глава във вратата на гостите за 3:0 за домакините. В 71-та минута Черно море вкара нов гол. След центриране на Васил Панайотов отдясно Георги Божилов изпревари вратаря на гостите Георги Георгиев и с глава вкара втория си гол в мача за 4:0.

В 80-та минута Верея успя да вкара гол. След центриране от корнер Милан Вушурович необезпокояван от няколко метра засече топката с глава за 1:4. В 89-та минута Станислав Маламов от Верея вкара втория гол за Верея след гол директно от пряк свободен удар по диагонал отляво. В 90+2 минута Милан Вушорович нанесе страхотен удар по диагонал отдясно, но топката за късмет на Черно море се отби в гредата.

4:2 Станислав Маламов 89-та мин.

Черно море - Георги Китанов, Мaртин Костадинов, Мирослав Енчев, Илиас Хасани, Юго Кононго, Мартин Минчев, Васил Панайотов, Георги Илиев /81-ва мин. Петър Витанов/, Мехди Фенуш, Георги Божилов /76-та мин. Дани Кики/, Радослав Василев /67-ма мин. Жоржиньо/;

Верея - Георги Георгиев, Здравко Илиев, Иво Иванов /64-та мин. Стефан Аличков/, Денис Василиев, Годердзи Мачадзе, Билел Малек /55-та мин. Емил Йоргенсен/, Сейдина Диара, Денислав Станчев /56-та мин. Станислав Маламов/, Теофилос Коуроупис, Антон Огнянов, Милан Вушурович;