Люис Хамилтън и Себастиан Фетел ще се откажат от част от заплатите си във Мерецедес и Ферари заради липсата на състезания във Формула 1.
Двамата са най-добре платените пилоти – световният шампион взима 50 милиона долара годишно, а асът на Скудерията„ изостава“ с 6 милиона долара, пише Фокус.
Двамата последваха примера на колегите си от Макларън Карлос Сайнц-младши и Ландо Норис, които доброволно предложиха да облекчат тима, като доброволно орежат възнагражденията си.
И двамата произлизат от богати семейства, а заплатите им са десетки пъти по-ниски от тези на най-големите звезди.








Майката на загиналите деца от катастрофата на АМ "Тракия" е в кома
Съдът остави за постоянно в ареста обвиняемия за убийството на Лъвов мост
Цената на петрола пада след войната в Иран
Шофьорът от катастрофата: Направих всичко възможно да удържа камиона
Проучване в Турция: Хората с наднормено тегло са по-щастливи от другите
Пуснаха под домашен арест инфлуенсъра Стоян Колев
Как дигитализацията и AI надграждат процесите в строителството?
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Адските жеги в Европа предизвикаха стачка в завод на Stellantis
Мечка разби чисто нов Ford F-150
Прогноза: Скъпото гориво слага край на модерните автомобили
Моузес Итаума гледа към световна титла след Хргович
Бокеме се изправя срещу Де Соуса на SENSHI 32
Улрик Бокеме и Жури де Соуса в тежък сблъсък на SENSHI 32 Grand Prix
Еди Хърн обясни защо подписа с Иън Гари: Виждам в него бъдеща суперзвезда
Франция потвърди първи случай на ебола
Предстои XVII Национална конференция за редки болести и лекарства сираци
Доц. Стефан Найденов: Рискът от сърдечносъдови усложнения нараства прогресивно с повишаването на кръвното налягане
Невралгична амиотрофия – когато внезапната болка в рамото води до мускулна слабост
Коментари
Напиши коментар07:27 | 12 апр 2020 г.
05:28 | 12 апр 2020 г.
Напиши коментар