Марко Арнаутович може да напусне Уест Хям и да заиграе в отбор с амбиции за Шампионската лига, твърди неговият брат и агент Даниел. Той говори за австрийското издание Куриер и добави, че на нападателя не му харесва липсата на европейски клубни турнири и скоро може да се сбогува с настоящия си отбор.
"Марко се чувства добре в Уест Хям и това се вижда във всеки един мач, но остава чувството, в чисто спортно отношение, че самият отбор трябва да се представя по-добре. Той е готов да направи следващата стъпка. Играе много добре, вкара пет гола в десет мача и помага много на отбора. От него може да се изстиска повече, но само от по-голям отбор", каза той.
"Марко е готов да направи следващата стъпка. Футболист от неговата класа не бива да се бори против изпадане, а за челните места и националния отбор", добави Даниел.








САЩ поставиха условие пред България за отпадането на визите
Кабинетът обсъжда увеличение на социалната пенсия и параметрите на бюджета
Ким Чен Ун обяви мащабно превъоръжаване: Северна Корея ще строи по два бойни кораба годишно
Шампионът по гимнастика Еди Пенев разкрива, че е гей
Две жени и мъж са намерени мъртви в общежитие в Угърчин
Сенатът на САЩ гласува за прекратяване на войната с Иран
Skoda Peaq: 7 места, до 300 к.с и над 610 км пробег
Кражбите на катализатори придобиват чудовищни размери
Стар VW Golf стана звезда, след като беше пратен за скрап
Hummer отиде на дъното при пускане на лодка на вода
Махачев: Гари бяга и кара съперниците си да го преследват
Турки Алалших разкри тревоги за здравето си
Физиев: Победата на Гейджи над Топурия ме мотивира
Мераб Двалишвили търси нов треньор по борба
Хранителен режим при жлъчнокаменна болест
Условията, в които живеем, могат да влияят на скоростта, с която остаряваме
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
ЗИКДБ ще обжалва решението на КЗК в защита на проекта за Националната детска болница
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар